2°C
Varsovia Apartamenty Jerozolimskie
Varsovia Apartamenty Jerozolimskie Varsovia Apartamenty Jerozolimskie
Apartamenty Kasprzaka
Apartamenty Jerozolimskie

Jerozolimskie 216 Wygoda w dobrym stylu

Apartamenty Jerozolimskie
  • Apartamenty Kasprzaka
  • Apartamenty Jerozolimskie
23
mar 2019
24
mar 2019
  1. Strona główna
  2. Jerozolimskie

Luksusowe apartamenty do Wynajęcia

Varsovia Apartamenty Jerozolimskie to komfortowy obiekt stworzony z myślą o aktywnych gościach poszukujących komfortowego i dobrze skomunikowanego mieszkania na dłuższy pobyt. Uwagę przykuwa nowoczesna elegancka bryła budynku oraz kamienno-szklana elewacja. W ofercie znajduje się 114 eleganckich apartamentów, które można wynająć na doby, tygodnie, a nawet miesiące. Znakomita lokalizacja to niewątpliwy atut obiektu – bliskość lotniska, dworca PKP, głównych arterii miasta oraz centrum stolicy sprawiają, że nasi goście mogą w pełni korzystać z uroków metropolii, zachowując niezależność i dystans.

Apartamanty na miarę potrzeb

c

Klimatyczne apartamenty

Varsovia Apartamenty Jerozolimskie to 114 nowoczesnych apartamentów o powierzchni od 21m2 do 60 m2 położony w zachodniej części Warszawy, przy Al. Jerozolimskich 216. Mniejsze apartamenty składają się z salonu z aneksem kuchennym i łazienki, większe posiadają dodatkową sypialnię i drugą łazienkę.

Jasne Komfortowe

W pełni wyposażone

Z widokiem na Warszawę

Jasne, komfortowo urządzone, w pełni wyposażone (klimatyzacja, telewizor, telefon, bezprzewodowy Internet) – zapewniają idealne warunki do odpoczynku oraz pracy. Atutem apartamentów mieszczących się na ostatniej kondygnacji są tarasy z widokiem na panoramę Warszawy.

Najwyższe standardy

Nasze apartamenty to oferta dla turystów, którzy poszukują mieszkania na czas pobytu w stolicy oraz dla przedstawicieli biznesu, którzy muszą na dłużej zamieszkać w Warszawie (podróże służbowe, szkolenia, kilkumiesięczne kontrakty).

Oprócz wygodnych mieszkań standardem odpowiadających 4-gwiazdkowym hotelom, w obiekcie znajduje się dwupoziomowe lobby z profesjonalnymi miejscami do pracy, z dostępem do szybkiego Internetu.

Varsovia Jerozolimskie posiada również podziemny parking na 77 samochodów oraz 31 naziemnych miejsc postojowych.

Apartamenty Jerozolimskie
  • Apartamenty Kasprzaka
  • Apartamenty Jerozolimskie
23
mar 2019
24
mar 2019

Rezerwuj apartament online

Apartamenty Jerozolimskie
  • Apartamenty Kasprzaka
  • Apartamenty Jerozolimskie
23
mar 2019
24
mar 2019
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij