6°C
Varsovia Apartamenty Jerozolimskie
Varsovia Apartamenty Jerozolimskie Varsovia Apartamenty Jerozolimskie
Apartamenty Kasprzaka
Apartamenty Jerozolimskie

Dla biznesu Idealny przystanek w podróży służbowej

Apartamenty Kasprzaka
  • Apartamenty Kasprzaka
  • Apartamenty Jerozolimskie
18
wrz 2019
19
wrz 2019

Apartamenty na wynajem krótko i długoterminowy

Varsovia Apartamenty to oferta idealna dla przedstawicieli biznesu, poszukujących niezależnego mieszkania o wysokim standardzie w Warszawie – w dobrej lokalizacji o odpowiedniej infrastrukturze. 

Komfortowe, kompletnie wyposażone apartamenty dostępne są na wynajem krótko i długoterminowy. Posiadamy szeroką ofertę mieszkań o różnej powierzchni, od 21 m2 do 60 m2. Apartamenty objęte są serwisem w jakości pięciogwiazdkowego hotelu, który obejmuje usługi concierge, sprzątanie, całodobową recepcję itp.

Komfort i prywatność

Tym, co odróżnia nasze apartamenty od klasycznych pokoi hotelowych, jest przestrzeń, komfort oraz gwarancja prywatności, tak ważna w przypadku pobytów długoterminowych.

Wszystko czego potrzebujesz

W pełni wyposażony aneks kuchenny, strefy wypoczynku oraz komfortowa sypialnia sprawiają, że nawet w podróży służbowej czy na kilkumiesięcznym kontrakcie nasi goście mogą poczuć się jak w domu.

Dogodny dojazd

Wynajem apartamentów staje się alternatywą dla oferty hoteli, zyskując coraz szersze grono zwolenników. Jest to oferta dla osób ceniących komfort i niezależność, dostępna na krótki i długi pobyt, efektywna kosztowo w stosunku do cen hotelowych.

Zapewniamy wysoki standard zakwaterowania w pieczołowicie dobranej lokalizacji pozwalającej na szybki dojazd do kluczowych punktów miasta. W budynku znajdują się ponadto udogodnienia zaprojektowane z myślą o potrzebach klienta biznesowego, jak na przykład lobby z miejscami do pracy (wyposażonymi w komputery z dostępem do Internetu).

 

Apartamenty Kasprzaka
  • Apartamenty Kasprzaka
  • Apartamenty Jerozolimskie
18
wrz 2019
19
wrz 2019

Rezerwuj apartament online

Apartamenty Kasprzaka
  • Apartamenty Kasprzaka
  • Apartamenty Jerozolimskie
18
wrz 2019
19
wrz 2019
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij