Varsovia Apartamenty-apartamenty hotelowe
Varsovia Apartamenty-apartamenty hotelowe Varsovia Apartamenty-apartamenty hotelowe
Apartamenty Kasprzaka
Apartamenty Jerozolimskie

Dla turystów Blisko wielu atrakcji

08
sie 2022
09
sie 2022

Apartamenty z aneksami kuchennymi w systemie hotelowym

Kompleks Varsovia Apartamenty to oferta dla osób, które także w podróży cenią niezależność, komfort oraz oczekują zakwaterowania o wysokim standardzie i dostępu do aneksu kuchennego. Nasze apartamenty to znakomity wybór dla tych, którzy szukają noclegu w Warszawie, nie chcą jednak korzystać z oferty hotelowej, lecz z samodzielnych mieszkań. 

Centralna lokalizacja

Apartamenty Varsovia Kasprzaka, jako alternatywa dla hoteli, to ekonomiczny wybór. Usytuowane tak, aby zapewnić wygodny dojazd do głównych arterii miasta, znajdują się w niewielkiej odległości od centrum, dzięki czemu goście mogą w pełni korzystać z uroków życia w stolicy i zwiedzić najważniejsze atrakcje Warszawy.

Komfort pobytu

Każdy apartamenty to przestrzeń zaprojektowana z myślą o komfortowym wypoczynku oraz zapewnieniu prywatności. W pełni wyposażony aneks kuchenny, luksusowa łazienka, nowoczesny wystrój oraz ergonomiczne rozwiązania sprawiają, że pobyt w naszych apartamentach będzie prawdziwą przyjemnością.

Najwyższy standard

Nasze apartamenty można wynająć na doby, dni a nawet miesiące. Niezależnie od długości pobytu zapewniamy najwyższy poziom usług (standard hotelu pięciogwiazdkowego). Stworzyliśmy apartamenty, które łączą funkcjonalność i wygodę, w każdym mieszkaniu zadbaliśmy o wydzielenie strefy wypoczynku, strefy dziennej oraz miejsc do pracy.

08
sie 2022
09
sie 2022

Rezerwuj apartament online

08
sie 2022
09
sie 2022
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij